OMAP2530CZAC330 Texas Instruments
OMAP2530.PDF
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MPU 330MHZ 80TQFP
Packaging: Tray
Speed: 330MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: ARM® Cortex®-A8
Voltage - I/O: 1.2V
USB: USB OTG (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Multimedia; NEON™ SIMD
RAM Controllers: LPDDR
Graphics Acceleration: Yes
Display & Interface Controllers: LCD
Security Features: Boot Security, Secure JTAG
Additional Interfaces: 1-Wire®, I2C, McASP, McSPI, MMC/SD/SDIO
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 330MHZ 80TQFP, Packaging: Tray, Speed: 330MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: ARM® Cortex®-A8, Voltage - I/O: 1.2V, USB: USB OTG (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Multimedia; NEON™ SIMD, RAM Controllers: LPDDR, Graphics Acceleration: Yes, Display & Interface Controllers: LCD, Security Features: Boot Security, Secure JTAG, Additional Interfaces: 1-Wire®, I2C, McASP, McSPI, MMC/SD/SDIO.
Інші пропозиції OMAP2530CZAC330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OMAP2530CZAC330 Виробник : Texas Instruments OMAP2530.PDF Processors - Application Specialised OMAP 2530 330MHz