OMT200-R100-2EP-IO Pepperl+Fuchs, Inc.
267075-100182_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: SENSOR OPT 6-15CM DIGITAL NPN
Packaging: Box
Output Type: Digital, NPN, PNP, Push-Pull
Sensing Distance: 2.36" ~ 7.87" (6 ~ 20cm)
Operating Temperature: 10°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Current - Supply: 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR OPT 6-15CM DIGITAL NPN, Packaging: Box, Output Type: Digital, NPN, PNP, Push-Pull, Sensing Distance: 2.36" ~ 7.87" (6 ~ 20cm), Operating Temperature: 10°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Current - Supply: 25 mA.