OPS-S56AAF5-GW
OPS-S56AAF5-GW OPTO PLUS LED CORP.
OPS-S56AAF5_20250212.pdf
Виробник: OPTO PLUS LED CORP.
Description: 0.56 Single Digit RGB+IC 7-Segme
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.748" H x 0.492" W x 0.152" D (19.00mm x 12.50mm x 3.85mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 35mcd Red, 50mcd Green, 12mcd Blue
Common Pin: Single Data Line
Digit/Alpha Size: 0.56" (14.20mm)
Current - Test: 5mA
Wavelength - Peak: 622nm Red, 526nm Green, 467nm Blue
Power Dissipation (Max): 400mW
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.56 Single Digit RGB+IC 7-Segme, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Red, Green, Blue (RGB), Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.748" H x 0.492" W x 0.152" D (19.00mm x 12.50mm x 3.85mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 35mcd Red, 50mcd Green, 12mcd Blue, Common Pin: Single Data Line, Digit/Alpha Size: 0.56" (14.20mm), Current - Test: 5mA, Wavelength - Peak: 622nm Red, 526nm Green, 467nm Blue, Power Dissipation (Max): 400mW.