OPT8241NBN
OPT8241NBN Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopt8241
Виробник: Texas Instruments
Distance Sensor ICs & Embedded Modules QVGA-Resolution 3D T ime-of-Flight (ToF)
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC TOF SENSOR 78COG, Packaging: Tray, Package / Case: 78-BGA Module, Type: 3D Time of Flight, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.3V, Active Pixel Array: 320H x 240V, Supplier Device Package: 78-COG (8.75x15.71), Part Status: Active, Frames per Second: 150.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OPT8241NBN OPT8241NBN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopt8241 Description: IC TOF SENSOR 78COG
Packaging: Tray
Package / Case: 78-BGA Module
Type: 3D Time of Flight
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.3V
Active Pixel Array: 320H x 240V