Продукція > OPTO 22 > OPTOEMU-ACT-1250-400
OPTOEMU-ACT-1250-400
OPTOEMU-ACT-1250-400 Opto 22
1938-split-core-current-transformers-data-sheet
Виробник: Opto 22
Description: CURRENT TRANSFORMER, SPLIT CORE,
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.500" L x 1.580" W (114.30mm x 40.13mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads
Frequency Range: 50Hz ~ 60Hz
Height - Seated (Max): 3.300" (83.82mm)
Current Rating (Amps): 400 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT TRANSFORMER, SPLIT CORE,, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.500" L x 1.580" W (114.30mm x 40.13mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads, Frequency Range: 50Hz ~ 60Hz, Height - Seated (Max): 3.300" (83.82mm), Current Rating (Amps): 400 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OPTOEMU-ACT-1250-400 OPTOEMU-ACT-1250-400 Виробник : Opto 22 1938_Split_Core_Current_Transformer_Data_Sheet.pdf Current Transformers - Industrial Current transformer, split core, .333V, 400A, 1.25 inch ID