Продукція > OPTRIS > OPTXI40LTF20T090
OPTXI40LTF20T090
OPTXI40LTF20T090 OPTRIS
3542632.pdf
Виробник: OPTRIS
Description: OPTRIS - OPTXI40LTF20T090 - THERMAL IMAGER, 382 X 288, 20MM
tariffCode: 0
rohsCompliant: TBA
Temperatur, min.: -20°C
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
IR-Fokusabstand, min.: 20mm
usEccn: Unknown
Sichtfeld (H x V): 18° x 14°
Temperatur, max.: 900°C
Bildaufnahmefrequenz: 80Hz
Herstellergewährleistung: 2 Years
euEccn: Unknown
IR-Auflösung: 382 x 288
Produktpalette: Xi 400 Series
productTraceability: No
Temperaturempfindlichkeit (NETD): 0.08K
directShipCharge: 25
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTRIS - OPTXI40LTF20T090 - THERMAL IMAGER, 382 X 288, 20MM, tariffCode: 0, rohsCompliant: TBA, Temperatur, min.: -20°C, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, IR-Fokusabstand, min.: 20mm, usEccn: Unknown, Sichtfeld (H x V): 18° x 14°, Temperatur, max.: 900°C, Bildaufnahmefrequenz: 80Hz, Herstellergewährleistung: 2 Years, euEccn: Unknown, IR-Auflösung: 382 x 288, Produktpalette: Xi 400 Series, productTraceability: No, Temperaturempfindlichkeit (NETD): 0.08K, directShipCharge: 25, SVHC: To Be Advised.