Продукція > VISHAY > ORNA1002BTF
ORNA1002BTF
ORNA1002BTF Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Medical T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук