ORNTA1001CT1
ORNTA1001CT1 Vishay Dale Thin Film
orn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±0.25%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-SOIC
Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.1%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±0.25%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-SOIC, Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm), Resistor Matching Ratio: ±0.1%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 4.