Продукція > VISHAY > ORNTA1002DTF
ORNTA1002DTF
ORNTA1002DTF Vishay
id-7187063-orndivid.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.5% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук