Продукція > VISHAY > ORNTA1002QT0
ORNTA1002QT0
ORNTA1002QT0 Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.05% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук