ORNTA1002ZUF
ORNTA1002ZUF Vishay / Thin Film
doc?60005
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 10Kohms 8Pin SOIC
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORNTA 10K 0.1%ABS 0.025%RATIO UF, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-SOIC, Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm), Resistor Matching Ratio: ±0.025%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції ORNTA1002ZUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-SOIC
Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.025%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C