Продукція > VISHAY > ORNTA5001DTS
ORNTA5001DTS
ORNTA5001DTS Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 5K Ohm 0.5% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук