Продукція > RFX LIMITED > OS240-1005-025
OS240-1005-025
OS240-1005-025 RFX Limited
OS240-1005-025.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: LOW PHASE NOISE -165DBC/HZ OCXO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.984" L x 0.575" W (25.00mm x 14.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.352" (8.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PHASE NOISE -165DBC/HZ OCXO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.984" L x 0.575" W (25.00mm x 14.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.352" (8.95mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.