Продукція > RFX LIMITED > OS400-1285-012
OS400-1285-012
OS400-1285-012 RFX Limited
OS400-10A.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: LOW PHASE NOISE -178DBC/HZ OCXO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.817" L x 0.817" W (20.75mm x 20.75mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 12.8 MHz
Написати відгук
Description: LOW PHASE NOISE -178DBC/HZ OCXO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.817" L x 0.817" W (20.75mm x 20.75mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Frequency: 12.8 MHz, Base Resonator: Crystal.