Продукція > RFX LIMITED > OS560-1006-018
OS560-1006-018
OS560-1006-018 RFX Limited
OS560-10A.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: LOW PHASE NOISE (-165DBC/HZ) OCX
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 12V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PHASE NOISE (-165DBC/HZ) OCX, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 12V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.