Продукція > RFX LIMITED > OS560-1285-013
OS560-1285-013
OS560-1285-013 RFX Limited
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 12.8 MHz
Написати відгук
Description: LOW PHASE NOISE -178DBC/HZ OCXO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Frequency: 12.8 MHz, Base Resonator: Crystal.