Продукція > OPTOSUPPLY > OSB43535C1H-350MA
OSB43535C1H-350MA OPTOSUPPLY
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: Colour power LEDs - Emiter
Description: Power LED; blue; 120°; 350mA; λd: 455÷465nm; 15÷20lm; 1W; 3.1÷3.6VDC
Type of diode: power LED
Viewing angle: 120°
Wavelength: 455...465nm
LED current: 350mA
Operating voltage: 3.1...3.6V DC
Dimensions: 3.5x3.5x2mm
Power: 1W
Luminosity: 15...20lm
LED colour: blue
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Colour power LEDs - Emiter, Description: Power LED; blue; 120°; 350mA; λd: 455÷465nm; 15÷20lm; 1W; 3.1÷3.6VDC, Type of diode: power LED, Viewing angle: 120°, Wavelength: 455...465nm, LED current: 350mA, Operating voltage: 3.1...3.6V DC, Dimensions: 3.5x3.5x2mm, Power: 1W, Luminosity: 15...20lm, LED colour: blue.