Продукція > OPTOSUPPLY > OSB4XA56E1R-150MA
OSB4XA56E1R-150MA
OSB4XA56E1R-150MA OPTOSUPPLY
OSXXXA56E1R-150MA.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: THT LEDs Round
Description: LED; blue; 4.8mm; 4200÷5500mcd; 140°; Front: convex; 3.3÷3.8VDC
Mounting: THT
Type of diode: LED
LED lens: transparent
Wavelength: 455...470nm
Terminal pitch: 2.5mm
LED diameter: 4.8mm
LED current: 150mA
Number of terminals: 2
Operating voltage: 3.3...3.8V DC
Luminosity: 4200...5500mcd; 10...12lm
Viewing angle: 140°
LED colour: blue
Front: convex
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT LEDs Round, Description: LED; blue; 4.8mm; 4200÷5500mcd; 140°; Front: convex; 3.3÷3.8VDC, Mounting: THT, Type of diode: LED, LED lens: transparent, Wavelength: 455...470nm, Terminal pitch: 2.5mm, LED diameter: 4.8mm, LED current: 150mA, Number of terminals: 2, Operating voltage: 3.3...3.8V DC, Luminosity: 4200...5500mcd; 10...12lm, Viewing angle: 140°, LED colour: blue, Front: convex.