Продукція > OPTOSUPPLY > OSB5SA53C1A-12V
OSB5SA53C1A-12V
OSB5SA53C1A-12V OPTOSUPPLY
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: THT LEDs Round
Description: LED; blue; 5mm; 220÷330mcd; 120°; Front: recessed; 12VDC; -30÷85°C
Type of diode: LED
LED colour: blue
LED diameter: 5mm
Luminosity: 220...330mcd
Viewing angle: 120°
Wavelength: 470...475nm
LED lens: transparent
LED current: 15mA
Mounting: THT
Front: recessed
Operating voltage: 12V DC
Number of terminals: 2
Terminal pitch: 2.54mm
Operating temperature: -30...85°C
LEDs' features: integral current limiting resistor
на замовлення 114 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT LEDs Round, Description: LED; blue; 5mm; 220÷330mcd; 120°; Front: recessed; 12VDC; -30÷85°C, Type of diode: LED, LED colour: blue, LED diameter: 5mm, Luminosity: 220...330mcd, Viewing angle: 120°, Wavelength: 470...475nm, LED lens: transparent, LED current: 15mA, Mounting: THT, Front: recessed, Operating voltage: 12V DC, Number of terminals: 2, Terminal pitch: 2.54mm, Operating temperature: -30...85°C, LEDs' features: integral current limiting resistor.