Продукція > OPTOSUPPLY > OSG5DAA201A-CRLED14
OSG5DAA201A-CRLED14
OSG5DAA201A-CRLED14 OPTOSUPPLY
OSXXXXA201A-CRLED14.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: THT LEDs Round
Description: CRLED; green; 10mm; 60000mcd; 8°; Front: convex; 20VDC; No.of term: 2
Mounting: THT
Front: convex
Type of diode: CRLED
LED colour: green
LEDs' features: integrated current stabilizer
LED lens: transparent
Wavelength: 520...530nm
Terminal pitch: 2.54mm
LED diameter: 10mm
LED current: 14mA
Number of terminals: 2
Operating voltage: 20V DC
Viewing angle:
Luminosity: 60000mcd
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT LEDs Round, Description: CRLED; green; 10mm; 60000mcd; 8°; Front: convex; 20VDC; No.of term: 2, Mounting: THT, Front: convex, Type of diode: CRLED, LED colour: green, LEDs' features: integrated current stabilizer, LED lens: transparent, Wavelength: 520...530nm, Terminal pitch: 2.54mm, LED diameter: 10mm, LED current: 14mA, Number of terminals: 2, Operating voltage: 20V DC, Viewing angle: 8°, Luminosity: 60000mcd.