Продукція > OPTOSUPPLY > OSG5XA56E1R-150MA
OSG5XA56E1R-150MA
OSG5XA56E1R-150MA OPTOSUPPLY
OSXXXA56E1R-150MA.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: THT LEDs - others
Description: LED; green; 4.8mm; 12000÷14400mcd; 33÷38lm; 140°; Front: convex
Mounting: THT
Type of diode: LED
LED lens: transparent
Wavelength: 517...530nm
Terminal pitch: 2.5mm
LED diameter: 4.8mm
LED current: 150mA
Number of terminals: 2
Operating voltage: 3.3...3.8V DC
Luminosity: 12000...14400mcd; 33...38lm
Viewing angle: 140°
LED colour: green
Front: convex
на замовлення 1772 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT LEDs - others, Description: LED; green; 4.8mm; 12000÷14400mcd; 33÷38lm; 140°; Front: convex, Mounting: THT, Type of diode: LED, LED lens: transparent, Wavelength: 517...530nm, Terminal pitch: 2.5mm, LED diameter: 4.8mm, LED current: 150mA, Number of terminals: 2, Operating voltage: 3.3...3.8V DC, Luminosity: 12000...14400mcd; 33...38lm, Viewing angle: 140°, LED colour: green, Front: convex.