Продукція > OPTOSUPPLY > OSG8HSEDD1A-1.8HZ
OSG8HSEDD1A-1.8HZ
OSG8HSEDD1A-1.8HZ OPTOSUPPLY
OSW5DSEDD1A-1.8HZ.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: Special effect LED's
Description: LED; yellow green; 4.85mm; blinking; 220÷330mcd; 3÷5VDC; 20mA
LED lens: transparent
Mounting: THT
Type of diode: LED
Wavelength: 565...575nm
Luminosity: 220...330mcd
LED diameter: 4.85mm
LED current: 20mA
Terminal pitch: 2.54mm
Blink frequency: 1.8Hz
Number of terminals: 2
Operating voltage: 3...5V DC
LED colour: yellow green
LED version: blinking
Front: Diamond
на замовлення 1968 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Special effect LED's, Description: LED; yellow green; 4.85mm; blinking; 220÷330mcd; 3÷5VDC; 20mA, LED lens: transparent, Mounting: THT, Type of diode: LED, Wavelength: 565...575nm, Luminosity: 220...330mcd, LED diameter: 4.85mm, LED current: 20mA, Terminal pitch: 2.54mm, Blink frequency: 1.8Hz, Number of terminals: 2, Operating voltage: 3...5V DC, LED colour: yellow green, LED version: blinking, Front: Diamond.