Продукція > OPTOSUPPLY > OSM5XA56E1R-150MA
OSM5XA56E1R-150MA
OSM5XA56E1R-150MA OPTOSUPPLY
OSXXXA56E1R-150MA.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: THT LEDs - others
Description: LED; white warm; 4.8mm; 12000÷14400mcd; 33÷38lm; 140°; Pitch: 2.5mm
Mounting: THT
Type of diode: LED
LED lens: transparent
Terminal pitch: 2.5mm
LED diameter: 4.8mm
LED current: 150mA
Number of terminals: 2
Operating voltage: 3.3...3.8V DC
Luminosity: 12000...14400mcd; 33...38lm
Viewing angle: 140°
Colour temperature: 2700-3000(typ)-3300K
LED colour: white warm
Front: convex
на замовлення 1178 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT LEDs - others, Description: LED; white warm; 4.8mm; 12000÷14400mcd; 33÷38lm; 140°; Pitch: 2.5mm, Mounting: THT, Type of diode: LED, LED lens: transparent, Terminal pitch: 2.5mm, LED diameter: 4.8mm, LED current: 150mA, Number of terminals: 2, Operating voltage: 3.3...3.8V DC, Luminosity: 12000...14400mcd; 33...38lm, Viewing angle: 140°, Colour temperature: 2700-3000(typ)-3300K, LED colour: white warm, Front: convex.