Продукція > OPTOSUPPLY > OSO5JSEDD1A-1.8HZ
OSO5JSEDD1A-1.8HZ
OSO5JSEDD1A-1.8HZ OPTOSUPPLY
OSW5DSEDD1A-1.8HZ.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: Special effect LED's
Description: LED; orange; 4.85mm; blinking; 500÷750mcd; 3÷5VDC; 20mA; 1.8Hz
LED lens: transparent
Mounting: THT
Type of diode: LED
Wavelength: 600...610nm
Luminosity: 500...750mcd
LED diameter: 4.85mm
LED current: 20mA
Terminal pitch: 2.54mm
Blink frequency: 1.8Hz
Number of terminals: 2
Operating voltage: 3...5V DC
LED colour: orange
LED version: blinking
Front: Diamond
на замовлення 1722 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Special effect LED's, Description: LED; orange; 4.85mm; blinking; 500÷750mcd; 3÷5VDC; 20mA; 1.8Hz, LED lens: transparent, Mounting: THT, Type of diode: LED, Wavelength: 600...610nm, Luminosity: 500...750mcd, LED diameter: 4.85mm, LED current: 20mA, Terminal pitch: 2.54mm, Blink frequency: 1.8Hz, Number of terminals: 2, Operating voltage: 3...5V DC, LED colour: orange, LED version: blinking, Front: Diamond.