Продукція > VISHAY > OSOPA5000BTS
OSOPA5000BTS
OSOPA5000BTS Vishay
osop.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 500 Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 20-Pin DIP Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук