Продукція > OPTOSUPPLY > OSW43535C1H-350MA
OSW43535C1H-350MA OPTOSUPPLY
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: White power LEDs - Emiter
Description: Power LED; white; 1W; 5500-6500K; 90÷100lm; 120°; 350mA; 3.1÷3.6VDC
Type of diode: power LED
Viewing angle: 120°
LED current: 350mA
Operating voltage: 3.1...3.6V DC
Dimensions: 3.5x3.5x2mm
Power: 1W
Luminosity: 90...100lm
LED colour: white
Colour temperature: 5500-6500K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: White power LEDs - Emiter, Description: Power LED; white; 1W; 5500-6500K; 90÷100lm; 120°; 350mA; 3.1÷3.6VDC, Type of diode: power LED, Viewing angle: 120°, LED current: 350mA, Operating voltage: 3.1...3.6V DC, Dimensions: 3.5x3.5x2mm, Power: 1W, Luminosity: 90...100lm, LED colour: white, Colour temperature: 5500-6500K.