Продукція > OPTOSUPPLY > OSY5MP5A31A-6.8HZ
OSY5MP5A31A-6.8HZ
OSY5MP5A31A-6.8HZ OPTOSUPPLY
OSXXXP5A31A-6.8HZ.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: Special effect LED's
Description: LED; yellow; 5mm; blinking; 5800÷6500mcd; 30°; 3÷5VDC; 20mA; 6.8Hz
Type of diode: LED
LED colour: yellow
LED diameter: 5mm
LED version: blinking
Luminosity: 5800...6500mcd
Viewing angle: 30°
Wavelength: 585...595nm
Mounting: THT
Operating voltage: 3...5V DC
LED lens: transparent
Front: convex
Number of terminals: 2
Terminal pitch: 2.54mm
Blink frequency: 6.8Hz
LED current: 20mA
на замовлення 1074 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Special effect LED's, Description: LED; yellow; 5mm; blinking; 5800÷6500mcd; 30°; 3÷5VDC; 20mA; 6.8Hz, Type of diode: LED, LED colour: yellow, LED diameter: 5mm, LED version: blinking, Luminosity: 5800...6500mcd, Viewing angle: 30°, Wavelength: 585...595nm, Mounting: THT, Operating voltage: 3...5V DC, LED lens: transparent, Front: convex, Number of terminals: 2, Terminal pitch: 2.54mm, Blink frequency: 6.8Hz, LED current: 20mA.