OWA-120E-30
OWA-120E-30 MEAN WELL
OWA_120E_SPEC-1292197.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 30V 4A 120W IP67 EU AC Plug Level VI
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 120W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 30V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 120 W.
Інші пропозиції OWA-120E-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-120E-30 OWA-120E-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. OWA-120E-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 120W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 30V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W