OWA-120U-54
OWA-120U-54 MEAN WELL USA Inc.
OWA-120U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 124W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 54V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (0.30m)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.3A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 124 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 124W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 54V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (0.30m), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: cULus, FCC, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 124 W.
Інші пропозиції OWA-120U-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-120U-54 OWA-120U-54 Виробник : MEAN WELL OWA-120U-spec.pdf LED Power Supplies 124.2W 54V2.3A CC+CV LED PS w/US AC plug