OWA-200U-20
OWA-200U-20 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=OWA-200U
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Desktop AC Adapters 200W 20V 10A IP67 US AC Plug.
Інші пропозиції OWA-200U-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-200U-20 OWA-200U-20 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=OWA-200U Desktop AC Adapters 200W 20V 10A IP67 US AC Plug