OWA-200U-42
OWA-200U-42 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=OWA-200U
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 42V 200W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Desktop AC Adapters 199W 42V 4.75A IP67 US AC Plug.
Інші пропозиції OWA-200U-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-200U-42 OWA-200U-42 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=OWA-200U Desktop AC Adapters 199W 42V 4.75A IP67 US AC Plug