OWA-200U-48
OWA-200U-48 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=OWA-200U
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: cULus, FCC
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.17A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: cULus, FCC, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.17A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції OWA-200U-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-200U-48 OWA-200U-48 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=OWA-200U Desktop AC Adapters 200W 48V 4.17A IP67 US AC Plug