OWA-200U-54
OWA-200U-54 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=OWA-200U
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Desktop AC Adapters 200W 54V 3.71A IP67 US AC Plug.
Інші пропозиції OWA-200U-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-200U-54 OWA-200U-54 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=OWA-200U Desktop AC Adapters 200W 54V 3.71A IP67 US AC Plug