OWA-60U-15
OWA-60U-15 MEAN WELL USA Inc.
OWA-60U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC ADAPTER
на замовлення 56 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 60W 15V 4A LED Power Supply.
Інші пропозиції OWA-60U-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-60U-15 OWA-60U-15 Виробник : MEAN WELL OWA-60U-SPEC.PDF LED Power Supplies 60W 15V 4A LED Power Supply