OWA-60U-24
OWA-60U-24 MEAN WELL USA Inc.
OWA-60U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.09" W x 1.38" H (130.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: cULus, UL
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 60 W
на замовлення 731 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.09" W x 1.38" H (130.0mm x 53.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: cULus, UL, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 60 W.
Інші пропозиції OWA-60U-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-60U-24 OWA-60U-24 Виробник : MEAN WELL OWA-60U-spec.pdf LED Power Supplies 60W 24V 2.5A LED Power Supply