OWA-60U-42
OWA-60U-42 MEAN WELL USA Inc.
OWA-60U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC ADAPTER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 63W 42V 1.5A LED Power Supply.
Інші пропозиції OWA-60U-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-60U-42 OWA-60U-42 Виробник : MEAN WELL OWA-60U-SPEC.PDF LED Power Supplies 63W 42V 1.5A LED Power Supply