OWA-60U-48
OWA-60U-48 MEAN WELL USA Inc.
OWA-60U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC ADAPTER
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 60W 48V 1.25A LED Power Supply.
Інші пропозиції OWA-60U-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-60U-48 OWA-60U-48 Виробник : MEAN WELL OWA-60U-SPEC.PDF LED Power Supplies 60W 48V 1.25A LED Power Supply