OWA-90U-20
OWA-90U-20 MEAN WELL USA Inc.
OWA-90U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC ADAPTER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 90W 20V 4.5A CV+CC W/ US AC Plug.
Інші пропозиції OWA-90U-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-90U-20 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=290 LED Power Supplies 90W 20V 4.5A CV+CC W/ US AC Plug