OWMB-1295P-24-5
OWMB-1295P-24-5 Ole Wolff Electronics Inc
OWMB-1295P-24-5?output=pdf&delay=3000&recordid393=2119
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 7V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 705 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.4kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 7V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Voltage - Rated: 5 V.