OWPB-1513-48-T
OWPB-1513-48-T Ole Wolff Electronics Inc
OWPB-1513-48-T?output=pdf&delay=3000&recordid393=1263
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: BUZZER ELEMENT STD 4.8KHZ 15MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 28000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Terminal
Impedance: 300 Ohms
Frequency: 4.8 kHz
на замовлення 869 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 4.8KHZ 15MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 28000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Terminal, Impedance: 300 Ohms, Frequency: 4.8 kHz.