OWPB-3045W-32.5-24
OWPB-3045W-32.5-24 Ole Wolff Electronics Inc
OWPB-3045W-32.5-24?output=pdf&delay=3000&recordid393=1266
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Wire Lead
Frequency: 3.125kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 115dB @ 24V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 40V (Max)
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage - Rated: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Wire Lead, Frequency: 3.125kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 115dB @ 24V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 40V (Max), Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Voltage - Rated: 24 V.