OWPB-3552-30-A
OWPB-3552-30-A Ole Wolff Electronics Inc
OWPB-3552-30-A?output=pdf&delay=3000&recordid393=2136
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: BUZZER ELEMENT STD 3KHZ 35MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 45000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Terminal
Impedance: 500 Ohms
Frequency: 3 kHz
на замовлення 646 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 3KHZ 35MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 45000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Terminal, Impedance: 500 Ohms, Frequency: 3 kHz.