OWR-0504T-16
OWR-0504T-16 Ole Wolff Electronics Inc
OWR-0504T-16?output=pdf&delay=3000&recordid316=531
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 16OHM 1MW TOP PORT 66DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.193" Dia (4.90mm)
Shape: Round
Type: Receiver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Frequency - Self Resonant: 1.2kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.163" (4.15mm)
Impedance: 16 Ohms
Power - Rated: 5 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 66.2
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 16OHM 1MW TOP PORT 66DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.193" Dia (4.90mm), Shape: Round, Type: Receiver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant, Frequency - Self Resonant: 1.2kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.163" (4.15mm), Impedance: 16 Ohms, Power - Rated: 5 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 66.2, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).