OWR-061220LA-32
OWR-061220LA-32 Ole Wolff Electronics Inc
OWR-061220LA-32?output=pdf&delay=3000&recordid316=550
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.236" L x 0.472" W (6.00mm x 12.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Receiver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 10mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 283 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.236" L x 0.472" W (6.00mm x 12.00mm), Shape: Rectangular, Type: Receiver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 10mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.