OWR-06944T-16B
OWR-06944T-16B Ole Wolff Electronics Inc
OWR-06944T-16B?output=pdf&delay=3000&recordid316=1278
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 62.7DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Shape: Round
Type: Earphone Driver
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Frequency - Self Resonant: 3.24kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 10 mW
Power - Rated: 5 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 62.70
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 62.7DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant, Frequency - Self Resonant: 3.24kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 10 mW, Power - Rated: 5 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 62.70, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).