OWR-0745T-32
OWR-0745T-32 Ole Wolff Electronics Inc
OWR-0745T-32?output=pdf&delay=3000&recordid316=2072
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 1MW TOP PORT 68DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Shape: Round
Type: Earphone Driver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Frequency - Self Resonant: 2.37kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 1 mW
Power - Rated: 1 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 68.00
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 1MW TOP PORT 68DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant, Frequency - Self Resonant: 2.37kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 1 mW, Power - Rated: 1 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 68.00, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.