OWR-0920T-16C
OWR-0920T-16C Ole Wolff Electronics Inc
OWR-0920T-16C?output=pdf&delay=3000&recordid316=1280
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.8DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Frequency - Self Resonant: 2.85kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 10 mW
Power - Rated: 5 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 63.80
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.8DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP64 - Dust Tight, Water Resistant, Frequency - Self Resonant: 2.85kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 10 mW, Power - Rated: 5 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 63.80, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.