OWR-1026T-32C
OWR-1026T-32C Ole Wolff Electronics Inc
OWR-1026T-32C.pdf
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 2MW TOP PT 125.5DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 200Hz
Ratings: IEC 60601-1-8
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Rated: 2 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 125.50
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 1974 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 2MW TOP PT 125.5DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 200Hz, Ratings: IEC 60601-1-8, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Rated: 2 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 125.50, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.