OWR-1228T-32B
OWR-1228T-32B Ole Wolff Electronics Inc
OWR-1228T-32B?output=pdf&delay=3000&recordid316=2086
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 3MW TOP PORT 124DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 580Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 5 W
Power - Rated: 3 W
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 124.00
Efficiency - Testing: 1mW/10mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 3MW TOP PORT 124DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 580Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 5 W, Power - Rated: 3 W, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 124.00, Efficiency - Testing: 1mW/10mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).