OWR-3050T-32A Ole Wolff Electronics Inc
OWR-3050T-32A?output=pdf&delay=3000&recordid316=545
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 96DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.209" Dia (30.70mm)
Shape: Round
Type: Earphone Driver
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 30 mW
Frequency Range: 0 Hz ~ 140 Hz
Efficiency - dBA: 96.00
Efficiency - Testing: 10mW/10mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1256 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 96DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.209" Dia (30.70mm), Shape: Round, Type: Earphone Driver, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 30 mW, Frequency Range: 0 Hz ~ 140 Hz, Efficiency - dBA: 96.00, Efficiency - Testing: 10mW/10mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).